Para Çekme

capitolbet para cekme
capitolbet para cekme

CapitolBet Çekim Yöntemleri

Kısa sürede kullanıcıların en sevdiği bahis sitesi haline gelen CapitolBet ile kazançlarınızı çekmek oldukça kolaydır. Çok sayıda oyunu ile üyelerinin istediği kategoride oynamasına ve kazanmasına olanak tanıyan bu sitenin adil bir platform sunduğu gerçektir. Nitekim kazançların artırdığı kullanıcıların da farkına varabildiği bir durumdur.  Avantajlı kampanyalar da buna yardımcı olabilmektedir. CapitolBet para çekme ile kullanabileceğiniz yöntemleri aşağıda belirtmiş olmaktayız.

  • Papara (Min:100 TL Max:1.000.000 TL)
  • Maksi Papara (Min:50 TL Max: 1.000.000 TL)
  • Bank Transfer (Min:100 TL Max: 1.000.000 TL)
  • PayFix (Min:100 TL Max:10.000 TL)
  • Mefete (Min:100 TL Max:10.000 TL)
  • Ödendibil PeP (Min:100 TL Max:10.000 TL)
  • Kriptopay (Min:250 TL Max:1.000.000 TL)

Bu yöntemlerin hepsi günümüzün en çok tercih edilen ödeme sistemleridir. CapitolBet’in dinamik kadrosu bu türdeki tüm gelişmeleri yakından takip ettiğinden CapitolBet para çekme sayesinde bu sitenin her daim güncel olduğunu fark edebilirsiniz.

CapitolBet Güvenilir Mi ?

CapitolBet, Bet Construct’ın güvenilir alt yapısını kullanmakta olduğundan sizlere tüm güvenlik sızıntılarından arınmış bir ortam sunmaktadır. Bu sayede hem oyun hem de ödeme işlemlerinizi sağlıklı şekilde sürdürebilmektesiniz. Üstelik de her tür mobil cihaz ve bilgisayardan erişilebilir olmasında bunun etkisi büyüktür. Curacao Hükumeti’nce lisanslandırılmış ve e-oyun işlemlerini yürütmekle yetkilendirilmiş olan CapitolBet, kısa vadede inanılmaz sayıda çok üyeye kavuşmuştur. Avantajlı bonus kampanyaları ve çekilişleri ile heyecan yaratmakta ve ödeme işlemlerini hızlı sonuçlandırmaktadır. CapitolBet para çekme ile tarafınızdan gerek duyulmadıkça bir belge talep edilmemektedir. Ancak bir belge talep edilmiş ise bunu göndermediğiniz sürece ödeme işlemleriniz durdurulabilecektir. Bu durumun lisans firması ile alakalı bir durum olduğunu ve bilgilerinizin 3. Şahıslarla paylaşılmadığını belirtmek isteriz.

CapitolBet Nasıl Para Çekebilirim ?

CapitolBet hesabınıza giriş sağladıktan sonra bakiyenizin olduğu kısma tıklamanız gerekiyor. Burada Çekim menüsünü seçtiğinizde de yukarıda yazan yöntemlerin hepsi size açılan sayfada listelenmektedir.  CapitolBet para çekme ile en güncel ve en çok tercih edilen ödeme sistemlerinin kullanıldığını bilmelisiniz. Özellikle papara, payfix ve mefete limitleri dolayısıyla üyelerin en sevdiği çekim metotlarından olmaktadır. Çekim yönteminizi seçim yaptığınızda giriş yapmanız gereken alanlar karşınıza çıkacaktır. Bu kutucuklara giriş yapacağınız bilgilerin eksiksiz ve doğru giriş yapıldığından emin olmak için dilerseniz iki kez kontrol de sağlayabilirsiniz. Tutarın size ulaşması adına bu adım önemlidir. Ayrıca çekim özelliklerine ait bir detay var ise bunlarda tarafınıza bu bölümde gösterilmektedir.

Kriptopay ile en az 250 TL, diğer yöntemler ile en az 100 TL olmak üzere çekim talebi oluşturabilmektesiniz. Hemen yan sekmeden yani Çekim durumu sekmesinden oluşturduğunuz talebi kontrol edebilirsiniz. CapitolBet para çekme ile oluşturduğunuz talepleriniz yönteme göre değişse de 5-30 dakika içerisinde sonuçlandırılıyor olmaktadır. Çekim işlemlerinizi sadece kendi adınıza ait hesaplara yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Tek seferde çekim yapabileceğiniz minimum tutar 100 TL olmaktadır. Çekim taleplerinizde adet ve tutar sınırlaması ise bulunmamaktadır.

FAQ

Çekim talebiniz onaylandıktan kısa süre sonra hesabınıza aktarılmaktadır.

Papara ile minimum 100 TL'lik çekim talebi oluşturabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*