CapitolBet Payfix Yatırımı – Doğum Gününde 200 TL Freebet

CapitolBet Payfix Yatırımı
CapitolBet Payfix Yatırımı

CapitolBet Payfix Yatırımı

Sanal cüzdan ödemelerinde kullanılabilecek en güvenilir yöntemlerden biri de payfix olmaktadır. Payfix kullanarak düşük limitlerle ödemelerinizi gerçekleştirebilrisiniz. Üstelik de bu metot birçok sertifika ile desteklenmektedir. Bireysel olarak hesabınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Bunun için bir ücret ödemeniz gerekmez ve hesap işletim ücreti de bulunmamaktadır. CapitolBet payfix yatırımı da oldukça hızlı ve düşük limitli bir metottur. Yatırımda alt limit 25 TL olmaktadır. İki yönlü kullanım sağlaması açısından avantajlı olan bu yöntem ile anlaşmalı işyerlerinden de ücretsiz işlemler sağlayabilirsiniz. Özellikle para transferi için tercih edilen bu metodu kullanabilmek için en az bir kez kendinize ait bir banka hesabından 25 TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı kullanarak elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarınızı ödeyebilirsiniz. 7/24 işlem olanağı sunması ise kullanıcıların en fazla beğenisini kazanan yönüdür.

CapitolBet Doğum Günü Bonusu

En avatajlı kampanyalara sahip olan CapitolBet’in son fırsatı olan doğum günü bonusu tüm kullanıcıları sevindirmiştir. Bu konuda CapitolBet oldukça başarılı bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü kampanyalarıyla yerinde saymayan aksine yeni promosyonlarıyla üyelerini şımartan bir sayfadır. Yine bunun bir örneği olarak da son oluşturduğu bonus kampanyası çok beğenilmiştir. Artık doğum gününüzü kapsayan 24 saat içinde tek sefere özgü 300 TL’ye kadar % 100 freebet ya da freespin alabileceksiniz. Yöntem fark etmeden yapacağınız yatırımlarda minimum tutar 20 TL olmalıdır. Yatırım sonrası bakiyenizi harcamadan canlı destek ekibinden freebet ya da freespin hakkınızı talep edebilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için doğum gününüzü kapsayan 1 yıl içinde en az 100 TL yatırım yapmış olmanız gerektiğini de belirtmek isteriz. CapitolBet doğum günü bonusu için alacağınız ödüllerin kazançları hesabınıza bonus olarak aktarılacaktır. Bu bonuslar da çevrime dahildir.

CapitolBet Canlı Destek

Çok sayıda kanal üzerinden kullanıcılara olan desteğini gösteren CapitolBet tüm soru ve sorunlarınız için her daim yanınızdadır. CapitolBet bir bahis sitesinin her daim hizmet veriyor olmasından mütevellit yardım işlemlerinin de sınırlandırılmasını doğru bulmamaktadır. Bundandır ki gerek e-mail gerekse canlı yardım olarak 7/24 hizmet vermektedir. CapitolBet canlı destek için en iyi ve deneyimli çalışanlardan oluşturulmuş bir kadronun karşınızda olduğunu bilmelisiniz. Dolayısı ile sorularınızın ve sorunlarınızın net şekilde tespit edilmesi kolaylaşmaktadır. Deneyim aynı zamanda sizlere karşı yapılan yapay konuşmaların da minimuma indirgenmesinde etkilidir. Yani karşınızda bir makine ile değil gerçek bir insanla görüştüğünüzün net bir şekilde farkında olabilirsiniz. CapitolBet canlı destek sayesinde hızlıca çözümlenen sorunlar yerini yenilerine bırakmadan da aklınıza takılan her detay için iletişime geçebilirsiniz. Ana sayfa üzerindeki açılır menüden canlı yardım görüşmesini hemen başlatabilirsiniz.

] }

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*