CapitolBet Ödeme Limitleri

CapitolBet Promosyonları
CapitolBet Promosyonları

CapitolBet Ödeme Limitleri

CapitolBet üyesi olmayan varsa diye güzel bir yazı hazırladık. Bir bahis sitesinde kalıcı bir üyelik oluşturmadan önce, ödeme yöntemleri, limitleri ve işlem süreleri gibi konular genellikle merak edilir. Bu nedenle, CapitolBet ödeme limitleri hakkında bilgi sahibi olmanız, üyelik sürecinizi tamamlamanıza veya mevcut bir CapitolBet hesabınıza uzun süre giriş yapmamışsanız yeni ödeme yöntemlerini öğrenmenize yardımcı olabilir. CapitolBet’teki ödeme yöntemleri sürekli olarak geliştirilmektedir, bu da mevcut listeye güvenilir yeni yöntemlerin eklenmesi anlamına gelir. Şimdi, sitede kullanılan yaygın yöntemlerin yanı sıra neler kullanabileceğinizi görelim:

  • Fast Havale / Oto Banka Havalesi / Hemen Havale / Anında Havale / Hızlı Havale
  • otoPapara / AllPapara / vevopayPapara / payPapara
  • Payfix
  • Mefete
  • PayCO
  • FUPS
  • Visa Mastercard / Kredi Kartı
  • FulgurPay
  • Fasttoken

Bu listedeki tüm yöntemlerin kendi alt ve üst yatırım limitleri bulunmaktadır. Genel olarak, CapitolBet para yatırma işlemleri için minimum 1 TL ve maksimum 200 TL alt limitlerini kullanabilirsiniz. Çekim işlemleri için günlük çekim sayısı limitleri olabilir, ancak yatırım işlemleri için böyle bir limit bulunmamaktadır. Yani, yatırım işlemlerinizi istediğiniz zaman, tercih ettiğiniz yöntemin limitleri dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kart Ödemeleri

Sunulan yatırım seçenekleri arasında birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Yukarıdaki listede belirtilen yöntemler aracılığıyla bu konuyu açıklayabiliriz. Örneğin, papara türevi isimler altında sunulan yöntemler, aslında papara yatırım işlemlerini içerir, ancak sağlayıcılar ve limitler farklılık gösterebilir. Benzer şekilde, havale ile yatırım yapmak istiyorsanız, seçtiğiniz yönteme uygun olan limitleri kullanarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Visa Mastercard ve kredi kartı seçenekleri arasındaki farkları göz önünde bulundurun. Banka kartı kullanıyorsanız Visa Mastercard seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kredi kartı kullanıyorsanız, Kredi Kartı yöntemini seçebilirsiniz. Her birinin alt limiti farklıdır: biri için 20 TL, diğeri için 50 TL.

Payfix, Mefete, PayCO, FUPS gibi yöntemler belki de pek bilinmiyor, ancak birçok oyuncu tarafından tercih edilmektedir. Bu yöntemlerde yatırım ve çekim işlemleri karşılıklı olarak mümkündür ve işlemler için alınan komisyonlar oldukça makuldür. Hangi yöntemi seçeceğiniz kullanıcı tercihine bağlıdır. Her birini kendi uygulaması ve web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

CapitolBet para yatırma işlemleri ile ilgili bilmeniz gereken diğer bir konu da işlem süresidir. Hemen hemen tüm yatırım yöntemlerinde tutarlar anlık olarak hesaplara aktarılır. Sadece havale ve kripto para yöntemlerinde aktarım süresi biraz daha uzun olabilir, genellikle 5-20 dakika gibi. Ancak, bu süre her zaman sabit değildir. Çoğu durumda, bakiyeler anında aktarılabilir.

] }

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*