CapitolBet Kassa İle Yatırım – Elektronik Cüzdan Devrinde En Hızlı Yöntem

CapitolBet Kassa İle Yatırım
capitolbet kassa

CapitolBet Kassa İle Yatırım

Kullanıcıların keyifle bahis aldığı sitelerden biri olan CapitolBet için yenilenme zamanı geldi. Birçok farklı kampanya, ödeme yöntemi ile kendini yenileyen bu sitenin her daim üyelerini şaşırttığı bilinen bir gerçektir. Sunduğu ödeme sistemlerine yenisini ekleyen CapitolBet, Kassa yöntemini de kullanıma açtı. Kassa 7/24 aktif olarak işlem sağlayabileceğiniz bir finansal uygulamadır. Bu uygulama ile gelir ve giderlerinizin takibini yaparken, para transferi de sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm işlemler ücretsizdir. CapitolBet giriş sayesinde artık siz de bu avantajlı yöntemi kullanabilirsiniz. Kassa uygulaması içerisinde bir cüzdan oluşturmanız da mümkündür. E-cüzdan olarak da kullanabileceğiniz bu hesabınızda para transferi yapmanız oldukça kolaydır. Ayrıca dilerseniz bu cüzdandaki paranızı ATM’den çekim yapabilir, hesabınıza geri aktarabilir ya da bir başka arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Kullanıcılar nazarında 7/24 kullanılabilmesi ve işlem ücreti içermemesi yönünden şimdiden sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Yatırım sayfası içerisinde bu yönteme dair yatırım videosuna da ulaşabilir, burada yazılanları videodan da takip edebilirsiniz.

CapitolBet Kassa ile yatırım işleminde cüzdan bölümünü kullanmaktasınız. Bunun nedeni bir para transferi sağlayacak olmanızdır. Kassa uygulamasını telefonlarınıza Play Store ya da App Store üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Ücretsiz şekilde de bir Kassa hesabı oluşturabilirsiniz. Kassa hesabınızı açtıktan sonra Cüzdan>aç seçenekleri ekranınızda çıkacaktır. Cüzdan oluşturmanızın ardından bu hesap için bir Iban numarası verilecektir. Siz bu numarayı kopyalayarak kendi para aktarımı yapacağınız hesabınızın internet bankacılığından para gönderimini EFT ile tamamlayabilirsiniz. Tutar zaten hızlıca cüzdan hesabınıza ulaşacaktır.

CapitolBet Kassa Güvenli mi ?

CapitolBet’in ödeme bölümüne eklediği metotları ince eleyip sık dokuduğunu biliyoruz. Zira kullanıcıların sorun yaşayacağı bir yöntemin bulunması memnuniyetin de düşmesine sebep olacaktır. Bunu bilen site yönetiminin Kassa’yı oldukça güvenli bir yöntem olarak tanımlaması sadece sözden ibaret değildir. QNB Finansbank’ın güçlü alt yapısının verdiği destekle uygulamasını sürdüren Kassa aynı zamanda yasalara ve BDDK’ın koşullarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Bu da işlemlerinizde yasal bir sorun yaşamamanıza yarayacak en önemli durumdur. CapitolBet giriş ile siz de Kassa üzerinden yatırım yapabilirsiniz. En az 10 TL ile yatırım yapabildiğiniz bu metot, tek seferde en fazla 1.750 TL yatırım yapmanıza izin vermektedir.

CapitolBet Kassa İle Yatırım Nasıl Yapılır ?

CapitolBet hesabınızda para yatırma>kassa seçtiğinizde yatırım tutarınızı yazıp onaylamanız halinde yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada sizden istenen bazı bilgiler olacaktır. Bunları hemen aşağıda listeledik.

  • Banka adı : Kassa
  • Yatırım yapılacak tutar
  • TC kimlik numarası
  • Referans numarası

Banka adı bölümünü Kassa seçerek ilerliyorsunuz. Tutar ve kimlik numarası sonrasında istenen referans numarasını Kassa uygulamasından alabileceksiniz. Bu sayfayı kapatmadan uygulama içerisinde şu butona tıklamalısınız : Cüzdandaki Bakiyeyi ATM’den Çek. CapitolBet Kassa ile yatırım işleminizin tamamlanması adına size sunulan 6 haneli kodu sizden istenen alana yazarak onaylıyorsunuz. Bu sayede yatırım talebiniz alınmış olacak ve işleminiz 1-3 dakika içerisinde tamamlanacaktır. CapitolBet giriş üzerinden siz de yatırımlarınızı kolayca yapabilir en yeni oyunlara hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

FAQ

Herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz.

Minimum 10 TL yatırım yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*